Na festiwalu nauki

Data publikacji 26.09.2018

Podobnie, jak co roku Centrum Szkolenia Policji włączyło się do programu Festiwalu Nauki, który został zorganizowany na terenie zespołu pałacowo – parkowego w Jabłonnie. W XXII edycji tego wydarzenia uczestniczyli policjanci z Zakładu Ruchu Drogowego i Zakładu Służby Prewencyjnej.

Na stanowisku przygotowanym przez CSP był prezentowany sprzęt policyjny tj. motocykl służbowy, pojazd wyposażony w wideorejestrator oraz pojazd do prowadzenia działań profilaktyczno - edukacyjnych. Dla najmłodszych przygotowano stanowisko do ujawniania śladów daktyloskopijnych, a osoby, które lubią wyzwania mogły pokonać przygotowany tor przeszkód, z założonym alkogoglami.

Centrum Szkolenia Policji reprezentowali podkom. Krzysztof Świerczewski z Zakładu Służby Prewencyjnej oraz policjanci z Zakładu Ruchu Drogowego asp. szt. Robert Bojarski, asp. szt. Marcin Ogonek i asp. szt. Rafał Pasteczka.

asp. szt. Marcin Ogonek / ZRD

zdjęcia: asp. Szt. Marcin Ogonek / ZRD