Studenci z letniej akademii

Data publikacji 25.09.2018

Centrum Szkolenia Policji po raz kolejny w tym roku gościło studentów wyższych uczelni uczestniczących w drugiej edycji letnich praktyki zawodowych pod nazwą „Letnia Akademia MSWiA”.

W imieniu Komendanta Centrum Szkolenia Policji gości powitała Naczelnik Wydziału Prezydialnego mł. insp. Elżbieta Kołodziejska-Powalska.

Celem wizyty studentów było poznanie zagadnień związanych ze szkolnictwem policyjnym, a także obejrzenie bazy dydaktycznej CSP. Studenci odwiedzili Zakład Szkoleń Specjalnych oraz Zakład Interwencji Policyjnych, gdzie mieli możliwość obserwowania wybranych zajęć dydaktycznych.

Mamy nadzieję, że dzięki spotkaniu w Centrum Szkolenia Policji nasi goście poszerzyli swoją wiedzę na temat systemu szkolenia i doskonalenia zawodowego obowiązującego w Policji. Życzymy im ukończenia studiów z jak najlepszymi wynikami, a w przyszłości wielu sukcesów zawodowych.

Joanna Łaszyn/WP

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS