Zabawa i nauka

Data publikacji 21.05.2018

Policjanci Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji, wspólnie z przedstawicielami innych instytucji, włączyli się do programu Legionowskiego Turnieju Zdrowia Przedszkolaków. IX edycję tego przedsięwzięcia zorganizowano w Przedszkolu Miejskim nr 2 im. D. Gellner.

Do turnieju, 15 maja br., przystąpiło 13 drużyn reprezentujących placówki przedszkolne z powiatu legionowskiego. Każda z drużyn przemieszczała się po specjalnym torze, przygotowanym m. in. przez Centrum Szkolenia Policji, zdobywając w ten sposób nową wiedzę i umiejętności. Pokonywanie kolejnych etapów było potwierdzane wpisem do tzw. karty patrolowej.

Policjanci Zakładu Ruchu Drogowego CSP – st. asp. Janusz Kozłowski oraz st. asp. Marcin Ogonek byli pod ogromnym wrażeniem wiedzy prezentowanej przez przedszkolaki. Wydarzenie było dla dzieci nie tylko doskonałą zabawą, ale przede wszystkim nauką bezpiecznego funkcjonowania w codziennym życiu.

st. asp. Marcin Ogonek/ZRD

zdjęcia: ze zbiorów ZRD