Udział w Międzynarodowych Targach Gastronomicznych

Data publikacji 27.03.2018

Przedstawiciele Wydziału Żywnościowego Centrum Szkolenia Policji uczestniczyli w „22. Międzynarodowych Targach Gastronomicznych”, które odbyły się w Warszawie w dniu 22 marca 2018 roku.

Na targach prezentowali się wystawcy z całego świata, przedstawiając najwyższej jakości wyposażenie gastronomiczne oraz szeroką ofertę produktów żywnościowych. Możliwość obejrzenia prezentacji innowacyjnego sprzętu gastronomicznego, przyczyniła się do poszerzenia wiedzy zawodowej w zakresie wykorzystywania najnowszych rozwiązań technologicznych, usprawniających pracę w gastronomii. Z uwagi na fakt, że w bloku żywienia Centrum Szkolenia Policji przygotowywanych jest codziennie około 3000 posiłków, tylko według normy standardowej, wiedza na temat ciekawych rozwiązań umożliwiających usprawnienie procesu produkcji, w szczególności poprzez wprowadzenie do użytkowania nowych elektrooszczędnych urządzeń jest bardzo cenna i będzie wykorzystywana w przyszłości.

Tekst Agata Lasecka, WŻ