Specjalistyczny dla dzielnicowych

Data publikacji 22.06.2017

21 czerwca w Centrum Szkolenia Policji dwudziestu trzech policjantów z jednostek organizacyjnych Policji, z terenu całej Polski, zakończyło kurs specjalistyczny dla dzielnicowych. Jest to trzecia z ośmiu zaplanowanych w tym roku edycji tego rodzaju kursu.

Nauczyciele policyjni Zakładu Służby Prewencyjnej Centrum Szkolenia Policji w Legionowie do końca 2017roku przeszkolą jeszcze ponad 150 dzielnicowych.

Ten kurs specjalistyczny, oprócz poszerzenia wiedzy teoretycznej, jest doskonałą sposobnością do wymiany doświadczeń zawodowych. Omówiono m.in. zmiany w obowiązującym od dnia 20 czerwca 2016 r. Zarządzeniu nr 5 KGP w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych, wprowadzone Zarządzeniem nr 4 Komendanta Głównego Policji z dnia 21 lutego 2017 r.

Wszystkim policjantom dziękujemy za aktywne uczestnictwo w zajęciach i serdecznie gratulujemy ukończenia kursu.

podkom. Krzysztof Świerczewski/ZSP

zdj. ze zbiorów ZSP