Egzamin na kartę rowerową

Data publikacji 17.05.2017

14 uczniów klasy piątej Społecznej Szkoły Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich S.T.O. w Legionowie przybyło do Centrum Szkolenia Policji, by przystąpić do egzaminu na kartę rowerową.

Egzamin składał się z części teoretycznej, obejmującej test wiedzy z zakresu zagadnień związanych między innymi z bezpieczeństwem w ruchu drogowym oraz z części praktycznej – umiejętnościowej, polegającej na jeździe rowerem po wyznaczonym torze przeszkód.

Wszystkie dzieci były doskonale przygotowane do egzaminu i uzyskały pozytywne wyniki. Już niebawem otrzymają od dyrektora szkoły kartę rowerową, czego im serdecznie gratulujemy!

Za przeprowadzenie przedsięwzięcia odpowiedzialna była kadra dydaktyczna Zakładu Ruchu Drogowego CSP.

Tekst i zdjęcia: asp. Janusz Kozłowski/ZRD