Data publikacji 28.02.2008

MCSSP gości uczestników narady poświęconej działalności szkoleniowej Policji. To ważne spotkanie kierownictwa jednostek szkoleniowych Policji podsumuje zarówno ubiegłoroczną działalność, jak też pozwoli wypracować nowe kierunki w celu usprawnienia szkolenia polskich policjantów.

Dzisiaj w naszej szkole rozpoczęła się narada kierowników jednostek szkoleniowych Policji. Uczestniczą w niej Dyrektorzy Biur KGP: Kadr i Szkolenia, Logistyki, Finansów, Łączności i Informatyki, Komendanci Szkół Policji wraz ze swoimi zastępcami ds. dydaktycznych i logistycznych, oraz kierownicy Ośrodków Szkolenia Policji. Przybył również  I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Arkadiusz Pawełczyk. Narada będzie trwała dwa dni. Przewodniczy jej Dyrektor Biura Kadr i Szkolenia KGP. Uczestnicy narady dzisiejszy dzień poświęcili logistyce, a jutro będą poruszać zagadnienia związane z działalnością szkoleniową Policji. Jak zawsze przy okazji takich spotkań zapewne znajdzie się chwila na wymianę doświadczeń w celu usprawnienia pracy w szkolnictwie policyjnym i zwiększenia  jego efektów.

Anna Galant, rzecznik CSP
zdjęcia Piotr Maciejczak ZKS