Niecodzienna wizyta

Data publikacji 08.03.2017

Centrum Szkolenia Policji odwiedził zespół telewizji Polsat realizujący program „Nasz Nowy Dom”. W obiektach sportowych i zespole strzelnic naszej jednostki kręcono kolejny odcinek, który zostanie wyemitowany na przełomie maja i czerwca.

Bohaterem nagrywanego w CSP odcinka jest 20-letni Kamil, który marzy o wstąpieniu do służby w Policji. Podczas wizyty w naszej jednostce dowiedział się, co czeka go na pierwszym szkoleniu, jakie musi odbyć każdy nowo przyjęty policjant. Kamil miał okazję obserwować zajęcia programowe słuchaczy, a także uczestniczyć w ćwiczeniach na strzelnicy. Wszystko to, jak zapewnił, umocniło jego decyzję o wstąpieniu w szeregi Policji. Już rozpoczyna treningi, dzięki którym uzyska odpowiedni czas na teście sprawności fizycznej – jednym z etapów postępowania kwalifikacyjnego. Jesteśmy przekonani, że wszystkie marzenia Kamila się spełnią. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

hg

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS