Spotkanie z armeńską policją

Data publikacji 09.02.2017

Etyka zawodowa policjanta jako element szkolenia zawodowego podstawowego oraz kontrola wewnętrzna w jednostce Policji to tematy, którym poświęcone było wczorajsze spotkanie z funkcjonariuszami policji z Armenii, przybyłymi z wizytą do Centrum Szkolenia Policji.

Delegacja składała się z policjantów na co dzień zajmujących się bardzo zróżnicowaną tematyką m.in. przeciwdziałaniem korupcji, pomocą prawną dla funkcjonariuszy, kontrolą wewnętrzną, polityką kadrową oraz szkoleniem policjantów.

Gości powitał Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji mł. insp. Marcin Szyndler. Spotkanie przebiegło w bardzo życzliwej atmosferze i obfitowało w pytania dotyczące systemu szkolnictwa policyjnego w Polsce oraz praktycznych aspektów związanych ze szkoleniem funkcjonariuszy. Przedstawiciele armeńskiej policji mieli również możliwość zwiedzenia obiektów sportowych szkoły oraz zespołu strzelnic.

Joanna Łaszyn/WP

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS