Data publikacji 31.01.2008

W ramach przygotowań do realizacji kursu specjalistycznego „Obsługa systemu KSIP w zakresie zagadnień prewencyjnych” Studium Zastosowań Informatyki zorganizowało szkolenie z zakresu obsługi Policyjnego Rejestru Imprez Masowych.

Zajęcia zostały przeprowadzone przez przedstawicieli Głównego Sztabu Policji Komendy Głównej Policji i Sztabu Policji Komendy Wojewódzkiej w Katowicach, a uczestniczyła w nich kadra dydaktyczna Studium oraz pracownicy dydaktyczni Szkół policyjnych przewidziani do realizacji zajęć z powyższej tematyki.

zdjęcie   zdjęcie

Uczestnicy szkolenia przez dwa dni pogłębiali i rozszerzali swą wiedzę dotyczącą rejestrowania imprezy masowej. Jak zawsze przy okazji takich spotkań, mieli też świetną okazję do wymiany doświadczeń w zakresie kształcenia  policyjnych teleinformatyków

Hanna Wilczarska SZI