Kolejny specjalistyczny za nami

Data publikacji 02.12.2016

29 listopada br., w Centrum Szkolenia Policji zakończył się kurs specjalistyczny z zakresu wykonywania czynności związanych z konwojowaniem i doprowadzaniem osób oznaczony symbolem „KIDO - 3/16”. Uczestniczyło w nim 22 słuchaczy.

Opiekunem dydaktycznym grupy szkoleniowej był mł. wykładowca Zakładu Służby Prewencyjnej asp. Przemysław Winnicki.

W trakcie ponad dwutygodniowego pobytu w CSP słuchacze nabywali i doskonalili umiejętności z zakresu: prawnych i praktycznych aspektów realizacji konwojów i doprowadzeń osób, psychologii, pierwszej pomocy przedmedycznej, szkolenia strzeleckiego oraz taktyki i technik interwencji. Zajęcia na tym kursie kończą się egzaminem, który polega na rozwiązaniu testu wiedzy. Cieszy fakt, że wszyscy słuchacze zdali go bez najmniejszego problemu. Gratulujemy doskonałych osiągnięć w nauce i życzymy kolejnych sukcesów w służbie.

asp. Przemysław Winnicki/ZSP

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS