VOX dla CSP - Świąteczny koncert - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 19.12.2007

Dzisiaj w Centrum odbył się przedświąteczny koncert dla policjantów i pracowników cywilnych szkoły. Staropolskim obyczajem życzyliśmy sobie wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wielu dobrych chwil w Nowym Roku. Spotkanie uświetniła swoim koncertem grupa VOX, której muzycy zdołali poderwać do wspólnego kolędowania nie tylko osoby zgromadzone na auli, ale nawet Komendanta naszej szkoły.

Dziś na auli spotkali się słuchacze, kadra dydaktyczna, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście. W niepowtarzalny nastrój Świąt Bożego Narodzenia wprowadził nas zespół VOX, który rozpoczął koncert znanymi wszystkim przebojami. Słuchacze doskonale bawili się na górze auli. Dół zajęło kierownictwo szkoły i zaproszeni goście. Już po chwili - z należytym dostojeństwem - prawie wszyscy na dole nucili „Magdalenę” i inne przeboje grupy. A potem przyszedł czas na „Najpiękniejsze Kolędy Polskie”. W klimacie płyty nagranej przez muzyków w sposób tradycyjny - tak, jak zwykliśmy kolędować w naszych domach przy świątecznym drzewku - śpiewała cała społeczność naszej szkoły.

zdjęcie zdjęcie

Witold Paszt tajemniczo zapowiedział niespodziankę dla publiczności, którą okazało się zaproszenie Komendanta CSP insp. Jacentego Bąkiewicza na estradę do wspólnego wykonania jednej z kolęd. Komendant przy zachęcających brawach publiczności wszedł na estradę i … zaśpiewał jako czwarty głos zespołu. Nie skończyło się jednak na jednej kolędzie, a na kilku kolejnych, do których przyłączyła się cała publiczność. Słuchacze podziękowali Komendantowi i grupie WOX inicjując gromkie owacje na stojąco. Na koniec były ciepłe życzenia i podziękowania muzykom za koncert. 

zdjęcie zdjęcie

zdjęcie zdjęcie
 

Dziękujemy raz jeszcze. VOX jest nam szczególnie bliski. Był z nami podczas prawie wszystkich ważnych uroczystości szkolnych. Po raz pierwszy zaśpiewał dla nas w czasie obchodów 15 - lecia Centrum, a rok temu na uroczystości 50 rocznicy powstania Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach. Profesjonalizm estradowy, piękne barwy męskich głosów i wspaniały kontakt muzyków z publicznością sprawiają, że VOX cieszy się wśród naszej społeczności dużą popularnością. Po koncercie muzycy zostali zaproszeni przez Komendanta Bąkiewicza do wzięcia udziału w tradycyjnym opłatkowym spotkaniu dla kadry kierowniczej CSP. 

zdjęcie zdjęcie

zdjęcie


Święta to doskonała pora do podziękowań i życzeń. Mówiąc o dzisiejszym koncercie, pragniemy również serdecznie podziękować personelowi Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie, który pomógł nam w technicznej organizacji tego koncertu. Nie było to po raz pierwszy. Dzięki dobrej woli, życzliwości i bezinteresowności pracowników MOK-u, słuchacze i kadra CSP mogli brać udział już w kilku interesujących przedsięwzięciach.

 

 

Anna Galant, rzecznik CSP
Zdjęcia Marzena Ziemak ZTK