Finał XXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego” – dzień 2

Data publikacji 22.09.2016

Najlepsi funkcjonariusze „drogówki” z całego kraju już drugi dzień rywalizują w Białymstoku o tytuł Policjanta Ruchu Drogowego. Zawodnicy zmierzyli się już w trzech konkurencjach, przed nimi jeszcze dwa dni współzawodnictwa i kolejne trzy konkurencje.

W środę (21.09.), w drugim dniu Finału XXIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego” rywalizujący funkcjonariusze mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zawodowych w kolejnych 2 konkurencjach. Tym razem były to: kierowanie ruchem drogowym na białostockim skrzyżowaniu ul. Składowej z ul. Pogodną oraz strzelanie z broni służbowej z dobiegiem na strzelnicy Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku.
     Wyniki osiągnięte przez poszczególnych zawodników ukształtowały na półmetku zawodów (po 3 konkurencjach) następującą klasyfikację:

Wyniki po dwóch dniach zawodów:

KLASYFIKACJA GENERALNA (po 3 konkurencjach)

• I miejsce – st.sierż. Cezary Piotrowski, KWP Olsztyn
  • II miejsce - st.sierż. Marcin Sawicki, KWP Poznań
  • III miejsce - mł.asp. Paweł Olkowicz, KWP Radom

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA (po 3 konkurencjach)

• I miejsce - KWP Kraków
  • II miejsce - KWP Olsztyn
  • III miejsce - KWP Szczecin

WYNIKI KONKURENCJI - Kierowanie ruchem drogowym na skrzyżowaniu

• I miejsce - sierż.sztab. Marcin Sulik, KSP