Nowy etap w życiu

Data publikacji 29.07.2016

W dniu dzisiejszym mł. insp. Bogusława Gruszka pożegnała się ze służbą w Policji, by od 1 sierpnia przejść na zasłużoną emeryturę. Kierownictwo Centrum Szkolenia Policji złożyło Pani Naczelnik Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia serdeczne podziękowania za długoletnią współpracę.

Mł. insp. Bogusława Gruszka większość swojego życia zawodowego związała z Centrum Szkolenia Policji. Swoją pracę poświęciła przede wszystkim  działalności w komórkach zajmujących się zagadnieniami związanymi z metodyką i organizacją szkolenia oraz psychologią i profilaktyką społeczną. W dniu 16 stycznia 2012 roku objęła stanowisko Naczelnika Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia, na którym pozostała do końca swojej służby w Policji.

Serdecznie dziękujemy Pani mł. insp. Bogusławie Gruszce za wieloletnie zaangażowanie, rzetelność oraz profesjonalizm. Na nowym etapie życia życzymy samych sukcesów i spełnienia marzeń.

Tekst: podkom. Justyna Setniewska/WP

Zdjęcia: Mariusz Mazewski/ZSS