8 Międzynarodowe Targi Gdańskie - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 07.12.2007

Wczoraj na terenie naszej szkoły odbyły się po raz ósmy Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., które otworzył zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Henryk Tusiński. Obecna edycja związana była tematycznie z uzbrojeniem i sprzętem specjalistycznym oraz wyposażeniem osobistym grup antyterrorystycznych i oddziałów prewencji.

 

zdjęcie Do CSP przybyło 10 wystawców, którzy prezentowali swoje oferty nie tylko Policji, również dla Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Biura Ochrony Rządu oraz Żandarmerii Wojskowej. Na stoiskach można było zobaczyć sprzęt specjalistyczny taki jak robot neutralizująco – wspomagający EXPERT, oświetlenie taktyczne, celowniki laserowe, osłony zabezpieczające, indywidualny sprzęt noktowizyjny, kamizelki kuloodporne i wiele innych akcesorii specjalistycznych. Oprócz prezentacji sprzętu na stoiskach, odbyły się również dynamiczne pokazy na strzelnicy.

Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., które pierwszy raz odbyły się w CSP 5 października 2006 r. stwarzają możliwość wymiany informacji i nowoczesnej myśli na temat bezpieczeństwa i obronności oraz  wielostronnej inspiracji przedsiębiorców i organizacji zajmujących się bezpieczeństwem, ochroną i ratownictwem. Wszystkie edycje targów odbywających się w CSP cieszyły się dużym zainteresowaniem, tak więc czekamy na kolejne.

zdjęcie   zdjęcie

 zdjęcie   zdjęcie

Więcej zdjęć w galerii portalu policja.pl  

Roman Majewski, Wydział Prezydialny
zdj. P. Maciejczak, ZKS