Data publikacji 04.12.2007

4 grudnia 2007 r. 261 policjantów rozpoczęło w Centrum Szkolenia Policji szkolenie zawodowe podstawowe oznaczone symbolem SZP-1. Policjanci będą zdobywać wiedzę i umiejętności na podstawie nowego programu szkolenia zawodowego podstawowego wprowadzonego Decyzją nr 821 Komendanta Głównego Policji z dnia 19 listopada 2007r.

Szeregi naszych słuchaczy zasilili funkcjonariusze z KWP w Kielcach, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie oraz policjanci z Komendy Stołecznej Policji i Komendy Głównej Policji. Szkolenie potrwa do 2 lipca 2008r. W tym dniu policjanci przystąpią do egzaminu końcowego w postaci testu wiedzy.

zdjęcie

Na uroczystej inauguracji kursu młodych adeptów sztuki policyjnej przywitał Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Jacenty Bąkiewicz oraz kadra kierownicza, dowódcza i dydaktyczna szkoły. Komendant CSP życzył słuchaczom kursu SZP-1 wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i umiejętności zawodowych. Podkreślił, że służba w Policji to misja, którą podjęli się dobrowolnie wypełniać.

zdjęcie   zdjęcie

zdj. PM