Uczestniczyliśmy w lokalnych targach pracy - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 04.12.2007

Pierwszego dnia grudnia br. przedstawiciele Centrum Szkolenia Policji wzięli udział w Pierwszych Lokalnych Targach Pracy organizowanych na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

Przedsięwzięcie zostało przygotowane przez Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim. Celem Lokalnych Targów pracy była pomoc w doborze kadry odpowiadającej potrzebom pracodawców oraz udostępnienie osobom poszukującym pracy informacji o oczekiwaniach pracodawców.

zdjęcie  

Przedstawiciele Wydziału Kadr oraz Wydziału Organizacji Szkolenia udzielali informacji o możliwościach zatrudnienia na stanowiskach dla pracowników cywilnych oraz omawiali kryteria naboru do służby w Policji, który przeprowadzają komendy wojewódzkie policji. Informacje udzielane przez pracownika i policjantów Centrum Szkolenia Policji wzbogacone zostały przez film prezentujący naszą jednostkę.

zdjęcie  

Dla zainteresowanych podjęciem służby w Policji wyświetlany był film z instruktażem do testu sprawności fizycznej, który jest jednym z elementów procedury doboru do naszej formacji i jest przeprowadzany między innymi w Centrum Szkolenia Policji.

Piotr Irzycki
Wydział Kadr CSP