Data publikacji 26.09.2007

Dzisiaj w CSP rozpoczęło się XIII Forum Teleinformatyki, które od lat na terenie naszej szkoły organizuje firma BizTech Konsulting. Tematem wiodącym w tym roku jest „ Architektura korporacyjna w administracji rządowej, samorządowej i biznesie”.

Forum Teleinformatyki to jedna z najbardziej prestiżowych i najstarszych imprez w polskiej branży IT. Począwszy od pierwszej edycji w 1995 roku niezmiennie porusza najbardziej aktualne zagadnienia związane z wykorzystaniem informatyki w administracji i gospodarce naszego kraju, tym samym odzwierciedla rozwój polskiego rynku IT. Tegoroczne XIII już Forum honorowym patronatem objęli Minister SWiA Władysław Stasiak, Narodowy Bank Polski i Rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Katarzyna Chałasińska-Macukow. Tradycyjnie już, gościmy organizatora przedsięwzięcia BizTech Konsulting,  odpowiedzialnych za rozwój IT w przedsiębiorstwach menedżerów, przedstawicieli polskiego biznesu sektora finansowego administracji państwowej i samorządowej oraz twórców i dostawców rozwiązań teleinformatycznych. Tegoroczne Forum potrwa dwa dni,  a jego uczestnicy skoncentrują się na zagadnieniach związanych z szeroko pojętymi warunkami osiągania sukcesów przedsięwzięć informatycznych realizowanych zarówno przez jednostki administracji państwowej i samorządowej, jak również przez firmy komercyjne.

zdjęcie zdjęcie

Anna Galant, rzecznik CSP