Festiwal Nauki w Jabłonnie

Data publikacji 23.09.2015

W dniach 19 i 20 września w Jabłonnie, w Domu Zjazdów i Konferencji Polskiej Akademii Nauk odbył się XIX Festiwal Nauki. W tym cyklicznym wydarzeniu, wśród wielu podmiotów, uczestniczyło również Centrum Szkolenia Policji.

Przedsięwzięcie jest doskonałą sposobnością do zaprezentowania osiągnięć w dziedzinie nauki i jej praktycznych zastosowań. Swoje stoiska wystawiły między innymi uczelnie wyższe, instytuty, towarzystwa naukowe oraz muzea.

W drugim dniu festiwalu asp. Michał Gemza i asp. Janusz Kozłowski – nauczyciele Zakładu Ruchu Drogowego CSP, zaprezentowali pojazd marki Renault Master przeznaczony do działań edukacyjno-profilaktycznych.

Kolejny Festiwal Nauki czeka nas już za rok i na pewno nie zabraknie na nim stoiska przygotowanego przez CSP.

tekst i zdjęcia: asp. Janusz Kozłowski/ZRD