Eliminacje wojewódzkie konkursu "Dzielnicowy Roku"

Data publikacji 21.08.2015

Zakończyły się eliminacje na szczeblu wojewódzkim do VIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku".

W eliminacjach, które odbyły się na terenie Centrum Szkolenia Policji udział wzięło 56 policjantów garnizonu mazowieckiego. W ramach zawodów, dzielnicowi brali udział w trzech konkurencjach, tj. test wiedzy policyjnej, sprawdzian wyszkolenia strzeleckiego oraz symulacja - przyjęcie interesanta.

Podczas uroczystego zakończenia, I Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji Pan insp. Marek Świszcz pogratulował zwycięzcom oraz wszystkim policjantom biorącym udział w eliminacjach ogromnej wiedzy i umiejętności zawodowych. W uroczystości tej uczestniczyła również Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji Pani mł. insp. Anna Gołąbek.

RM

zdj. Mariusz Mazewski ZSS