Z najmłodszymi o bezpieczeństwie

Data publikacji 28.04.2015

Spotkania profilaktyczno-edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa realizowane przez funkcjonariuszy Centrum Szkolenia Policji cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży nie tylko z legionowskich placówek. Wczoraj policjanci Zakładu Ruchu Drogowego CSP odwiedzili Przedszkole Miejskie nr 2 w Markach.

Nadkom. Andrzej Przekaziński, podkom. Mariusz Jackowski i st. asp. Robert Doliński przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W spotkaniu uczestniczyło ponad 70-cioro dzieci z trzech oddziałów przedszkolnych. Policjanci zaprezentowali także oznakowane pojazdy policyjne: radiowóz Kia Ceed oraz motocykl Yamaha FJR, które jak zawsze wzbudziły wśród najmłodszych ogromne zainteresowanie.

hg/ st. asp. Robert Doliński

zdj. st. asp. Robert Doliński