Z okazji Nowego Roku

Data publikacji 13.01.2015

Noworoczne spotkania Kierownictwa Centrum Szkolenia Policji w szerokim gronie policjantów i pracowników szkoły oraz zaproszonych gości stają się już tradycją. Dziś mieliśmy sposobność wysłuchać życzeń od Komendanta CSP insp. dr. Romana Stawickiego, a później przy blasku choinki podziwiać występy młodych legionowskich artystów.

Komendant powitał uczestników spotkania, w tym zaproszonych gości – przedstawicieli duchowieństwa, władz samorządowych miasta i powiatu Legionowskiego oraz przedstawicieli kierownictwa jednostek organizacyjnych służb mundurowych. Następnie przekazał wszystkim noworoczne życzenia.

Niezwykle miłym akcentem dzisiejszego spotkania był występ młodych artystów z założonego przez Panią Magdalenę Zalewską Teatru Muzycznego „Nikt mnie nie chce”, działającego przy Zespole Szkół w Legionowie. Magdalena Karmiłowicz, Magda Redo i Karolina Rempalska przedstawiły własne aranżacje utworów znanych polskich wykonawców. Oklaskom nie było końca!

Następnie mieliśmy przyjemność wysłuchać utworów skrzypcowych w interpretacji i wykonaniu Nikoli Rosy, uczennicy Gimnazjum nr 5 w Legionowie. Występ został nagrodzony gromkimi brawami i oczywiście nie obyło się bez bisów.

Atmosfera spotkania była bardzo sympatyczna i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Sobierajskiemu – Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie, Pani Dorocie Cymie-Końskiej – Przewodniczącej Zarządu Szkolnego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz Panu Stanisławowi Kraszewskiemu – Przewodniczącemu Komisji Bezpieczeństwa Rady Powiatu Legionowskiego i jednocześnie Prezesowi Zarządu Koła nr 41 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy CSP za zaangażowanie w przygotowanie przedsięwzięcia.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS