Konkurs na logo rozstrzygnięty

Data publikacji 13.08.2014

Dziś Zastępca Komendanta ds. Logistycznych mł. insp. Anna Gołąbek wręczyła nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na logo jubileuszu 25-lecia Centrum Szkolenia Policji.

Do konkursu adresowanego dla policjantów, pracowników i słuchaczy szkoły swoje prace zgłosiło 16 osób. Komisja Konkursowa w trakcie obrad wyłoniła zwycięzcę oraz dwa wyróżnienia. Pierwsze miejsce przyznano mł. asp. Marcinowi Grzeszykowi z Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia, natomiast wyróżnienia: kom. Annie Rybickiej z Zakładu Służby Prewencyjnej i Adamowi Bekiszowi z Zespołu Zamówień Publicznych i Funduszy Pomocowych.

Mł. insp. Anna Gołąbek w imieniu Komendanta Centrum Szkolenia Policji insp. dr. Romana Stawickiego laureatowi konkursu wręczyła nagrodę – tablet multimedialny, ponadto zwycięzca otrzymał krótkoterminowy dodatkowy urlop wypoczynkowy w wymiarze 3 dni oraz okolicznościowy dyplom pamiątkowy. Pozostałe dwie wyróżnione osoby uhonorowane zostały dyplomem oraz 1 dniowym urlopem.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcy oraz osobom wyróżnionym.

RM

zdj. Mariusz Mazewski ZSS