Żegnamy słuchaczy SZP-11/13

Data publikacji 10.06.2014

Dobiegła końca kolejna edycja szkolenia zawodowego podstawowego. Dziś 128 absolwentów otrzymało świadectwa ukończenia szkolenia i tym samym podsumowało trwająca blisko pół roku naukę w Centrum Szkolenia Policji.

Dzisiejszy egzamin końcowy pomyślnie zdali wszyscy słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonego symbolem SZP-11/13. To efekt systematycznej nauki słuchaczy, ale również rezultat starań i zaangażowania jakie wnieśli nauczyciele policyjni CSP podczas realizowania procesu dydaktycznego.

W trakcie uroczystego zakończenia szkolenia, Zastępca Komendanta ds. Logistycznych podinsp. Anna Gołąbek pogratulowała absolwentom dobrych wyników końcowych oraz podziękowała za zaangażowanie w życie szkoły, w tym udział w wielu przedsięwzięciach. W przemówieniu podkreśliła, że początek służby w jednostkach terenowych, będzie często wymagał odwoływania się do wiedzy zdobytej w Centrum Szkolenia Policji.

Uroczystość zgromadziła bliskich i rodziny słuchaczy. Były uściski i gratulacje skierowane do młodych policjantów, którzy z dumą prezentowali świadectwa.

Dzisiejszy egzamin to nie tylko weryfikacja wiedzy i umiejętności zdobytych w CSP, ale przede wszystkim rodzaj przepustki dającej faktyczny początek policyjnej karierze.

Gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy, by służba w policyjnych szeregach była bezpieczna, a zarazem pełna sukcesów.

kr

zdj. Roman Majewski WP