Wizytacja Komisji Spraw Wewnętrznych

Data publikacji 27.05.2014

Centrum Szkolenia Policji odwiedzili dziś przedstawiciele Komisji Spraw Wewnętrznych. Gościom towarzyszył I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Krzysztof Gajewski oraz Dyrektor Gabinetu KGP insp. Robert Żółkiewski.

Delegacja spotkała się z Komendantem Centrum Szkolenia Policji insp. dr. Romanem Stawickim i jego Zastępcami. Omówiono system szkolnictwa policyjnego, strukturę organizacyjną szkoły oraz zadania realizowane przez poszczególne komórki dydaktyczno-wychowawcze. Zaprezentowano również zaplecze dydaktyczne szkoły m.in. obiekty sportowe i zespół strzelnic.  Przedstawiciele obejrzeli także Międzynarodowe Centrum Szkoleniowe do walki z Nielegalnymi Laboratoriami Narkotykowymi (International Training Centre for CombatingClandestine Laboratories – ITCCCL).

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS