Psycholodzy obradują

Data publikacji 26.05.2014

W Centrum Szkolenia Policji trwa odprawa szkoleniowa kierowników komórek organizacyjnych psychologów. Dziś w spotkaniu uczestniczył Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński.

Uczestnikami odprawy zorganizowanej przez  Wydział Psychologów Policyjnych Gabinetu Komendanta Głównego Policji są kierownicy komórek organizacyjnych psychologów Komendy Głównej Policji, Komend Wojewódzkich Policji, Komendy Stołecznej Policji oraz psycholodzy z WSPoL Szczytno, Szkół Policji w Pile, Katowicach , Słupsku, a także psycholodzy z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Celem spotkania jest podsumowanie pracy w 2013 roku, wymiana doświadczeń oraz poszerzenie wiedzy o przedsięwzięciach, które były realizowane przez inne komórki organizacyjne, jak również zapoznanie z projektami WPP GKGP.

Odprawa zakończy się 28.05.2014 r.

kr

zdj. Mariusz Mazewski ZSS