V Legionowski Turniej Zdrowia Przedszkolaków

Data publikacji 15.05.2014

Już po raz piąty kadra Centrum Szkolenia Policji wzięła udział w Legionowskim Turnieju Zdrowia Przedszkolaków. Impreza odbyła się na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Legionowie.

Jej głównym celem jest propagowanie idei ruchu i aktywnego spędzania czasu, a przez to zdrowego stylu życia oraz zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci z Zakładu Ruchu Drogowego: kom. Sławomir Hołoweńko, podkom. Zenon Mikulski oraz asp. Justyna Setniewska korzystając z wyposażenia samochodu przeznaczonego do działań profilaktyczno-edukacyjnych przygotowali tor sprawnościowy dla dzieci oraz przeprowadzili konkurs z wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego.

Justyna Setniewska

zdj. ze zbiorów ZRD