Odwiedzili nas studenci z Lublina

Data publikacji 20.12.2013

Studenci kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne i administracja Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie złożyli wizytę w Centrum Szkolenia Policji. Jesteśmy kolejną instytucją, którą odwiedziła grupa reprezentująca koło naukowe „Bezpieczne Państwo Bezpieczny Obywatel”.

W czasie spotkania omówiono system szkolenia i doskonalenia zawodowego w Policji, procedurę przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji, a także zadania, jakie realizuje Centrum Szkolenia Policji. Studenci odwiedzili również Izbę Pamięci, gdzie zapoznali się z historią szkoły. Gościom zaprezentowano obiekty sportowe i zespół strzelnic.

Rodzaje realizowanych kursów i nowoczesne zaplecze dydaktyczne szkoły wywarły ogromne wrażenie na studentach, dlatego już zapowiedzieli swoje uczestnictwo w planowanym na czerwiec 2014 r. „Dniu Otwartym CSP”. Serdecznie zapraszamy.

hg

zdj. Roman Majewski WP i Marcin Grzeszyk WMiOSz