Eliminacje do turnieju par patrolowych zakończone!

Data publikacji 04.07.2013

Wiemy już kto będzie reprezentował Garnizon Mazowiecki w finale XX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2013”. W Centrum Szkolenia Policji zakończyły się właśnie eliminacje.

Do Szkoły Policji w Słupsku na finałowe zmagania pojadą post. Łukasz Solecki i post. Marcin Zakrzewski z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu – zajęli I miejsce oraz st. post. Jakub Langowski i st. sierż. Damian Wadowski z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku, którzy byli drudzy na podium. Trzecie miejsce zajął patrol reprezentujący Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Radomiu – post. Kamil Woźniak i st. post. Konrad Siciarz. Wszyscy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe.

W uroczystym zakończeniu mazowieckich eliminacji wzięli udział: Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Marek Świszcz, Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych Centrum Szkolenia Policji insp. Jarosław Gałuszka, Komendant Miejski Policji w Radomiu insp. Karol Szwalbe, Dowódca SPPP w Radomiu podinsp. Mirosław Majstrak, a także asp. sztab. Robert Król – Wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS