Święto Legionowa

Data publikacji 04.06.2013

1 czerwca br. po raz 34. obchodziliśmy Dni Legionowa. Wśród licznych stoisk promujących firmy, instytucje, stowarzyszenia oraz fundacje z terenu miasta i powiatu legionowskiego było też stoisko Centrum Szkolenia Policji.

Uczestnictwo w przedsięwzięciu było doskonałą okazją do zaprezentowania działalności CSP. Mimo ogromnej konkurencji – atrakcji w czasie imprezy było bardzo wiele, stoisko promujące naszą szkołę cieszyło się dużym zainteresowaniem. Propozycje wydawnicze, przygotowane przede wszystkim dla najmłodszych, sprzęt ruchu drogowego, a także możliwość odwzorowania swoich linii papilarnych przyciągały rzesze najmłodszych i ich rodziców. Wiele emocji wśród dzieci wzbudziła maskotka CSP, z którą można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Udział CSP w przedsięwzięciu był kolejną, udaną formą współpracy ze społeczeństwem.

tekst i zdjęcia hg