Data publikacji 18.04.2007

Rozpoczął się nowy kurs podstawowy, NPU –5. Jego uroczyste otwarcie odbyło się wczoraj w auli. Uczestniczy w nim 212 słuchaczy z całej Polski. Tajniki policyjnego zawodu będą poznawać do 26 października.

Wczoraj,  o godzinie 15.00 w auli CSP odbyła się uroczysta inauguracja kursu NPU-5. Ponad dwustu adeptów zawodu policyjnego po raz pierwszy zasiadło w ławkach na auli w Centrum. W towarzystwie kadry kierowniczej powitał ich Komendant CSP, insp. Jacenty Bąkiewicz. Od dzisiaj, do 26 października słuchacze będą zdobywali wiedzę i uczyli się wymarzonego zawodu. Czy skorzystają z zasobu wiadomości którą będzie starała się przekazać im kadra dydaktyczna naszej szkoły - okaże się w przyszłości. Ale już dzisiaj Komendant CSP życzył wszystkim słuchaczom, abyśmy spotkali się w tym samym składzie, co dzisiaj. Nowi słuchacze poznają dopiero Centrum, oraz regulamin szkoły, którego od dziś będą musieli bezwzględnie przestrzegać.

zdjęcie   zdjęcie

Anna Galant, rzecznik CSP