Nad wodą bez zagrożeń

Data publikacji 03.04.2013

Dziś w Centrum Szkolenia Policji rozpoczęło się dwudniowe seminarium szkoleniowe dotyczące bezpieczeństwa na wodach i terenach przywodnych w 2013 roku. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Biuro Prewencji KGP.

Głównym celem seminarium jest wymiana doświadczeń i wzbogacenie wiedzy oraz zidentyfikowanie problemów w obszarze pełnienia służby na wodach i terenach przywodnych. W czasie spotkania zostaną omówione działania zrealizowane w 2012 roku i te zaplanowane na bieżący rok, a także zagadnienia z zakresu nowoczesnego zarządzania bezpieczeństwem na obszarach wodnych.

W seminarium uczestniczą kierownicy jednostek/komórek specjalistycznych Policji, przedstawiciele Centrum Szkolenia Policji oraz Departamentu Ratownictwa i Ochrony Ludności MSW.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS