Prawnicze zmagania

Data publikacji 04.03.2013

62 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego miało okazję wykazać się wiedzą z zakresu zagadnień prawnych. Właśnie zakończyła się kolejna edycja turnieju „Mistrz Prawa” zorganizowana przez kadrę Zakładu Służby Kryminalnej.

Pierwszym etapem turnieju, do którego przystąpili słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonego symbolem SZP-5/12 był test wiedzy. 10 najlepszych osób  zakwalifikowało się do następnego etapu. W wyniku wyrównanej rywalizacji „Mistrzem Prawa” został post. Andrzej SKWIERCZ – kompania II, pluton 1, wicemistrzem post. Radosław NOWAKOWSKI – kompania II, pluton 1, a trzecie miejsce zajął post. Łukasz WAWRZENIUK – kompania I, pluton 1.

Finalistom pogratulowali: przewodniczący komisji turniejowej podinsp. Dariusz Kaszuba oraz członkowie podinsp. Dariusz Baj i podkom. Barbara Waszkiewicz.

Dariusz Kaszuba – Zastępca Kierownika ZSK

zdj. Dariusz Bober ZSK