Rozgrywki sportowe

Data publikacji 02.01.2013

W trosce o poziom sprawności fizycznej ogólnej kadry i słuchaczy Centrum Szkolenia Policji, w szkole corocznie organizowany jest cykl rozgrywek sportowych w rożnych dyscyplinach. Ostatni miesiąc 2012 roku obfitował w turnieje tenisa stołowego. Trzecia edycja konkursu odbyła się w dniach 14 – 20 grudnia 2012r., w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.

Do rywalizacji przystąpiło 18 zawodników. Niełatwo było wyłonić najlepszych. Walka była bardzo wyrównana, a umiejętności uczestników turnieju imponujące. Ostatecznie najlepszymi okazali się:

st. sierż. Robert Krasucki (KWP Lublin) – słuchacz kursu SEN-1/12 – I miejsce;

st. post. Łukasz Suplicki (Mazowiecka KWP zs. w Radomiu) – słuchacz kursu SEPT-2/12 –
II miejsce;

st. sierż. Sebastian Chytry (KWP Poznań) – słuchacz kursu SEN-1/12 – III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Za organizację przedsięwzięcia odpowiedzialny był mł. asp. Rafał Krajewski.

hg

zdj. Artur Walasek i Rafał Krajewski ZKP