Prewencyjne Koło Zainteresowań zaprasza!

Data publikacji 11.09.2012

W Centrum Szkolenia Policji wznowiło działalność Prewencyjne Koło Zainteresowań. W sierpniu i we wrześniu br. kadra Zakładu Służby Prewencyjnej zorganizowała cztery wyjazdy na lotnisko Głównego Sztabu Policji Warszawa Bemowo.

Słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego SZP 1/12 mieli możliwość zapoznania się z zadaniami, jakie realizuje lotnictwo w Policji oraz sposobami wykorzystania śmigłowców. Mogli również uczestniczyć w lotach patrolowych wykonywanych śmigłowcem Mi – 8.

Prewencyjne Koło Zainteresowań dzięki zaangażowaniu kadry ZSP cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy przebywających na szkoleniach w CSP.

Sławomir Klimaszewski ZSP

zdjęcia –ze zbiorów słuchaczy SZP 1/12