Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Akcja dobrych serc

Data publikacji 05.03.2012

„Legionowo porusza i pomaga potrzebującym” to hasło akcji charytatywnej, zorganizowanej na rzecz niepełnosprawnego Michałka. W przedsięwzięciu, które odbyło się w Ratuszu Miejskim w Legionowie uczestniczyli też policjanci z Centrum Szkolenia Policji.

           Akcja odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo i Starosty Legionowskiego. Jej celem było wsparcie Michałka, cierpiącego od urodzenia na wiele schorzeń. Koszt miesięcznej terapii dziecka wynosi ponad 4 tys. zł. Konieczna była pomoc ludzi dobrej woli.

          Nauczyciele policyjni Zakładu Ruchu Drogowego CSP – kom. Agnieszka Sałkowska, kom. Radosław Kobryś, oraz podkom. Sławomir Hołoweńko. Korzystając z wyposażenia samochodu przeznaczonego do działań profilaktyczno-edukacyjnych, przeprowadzili dla dzieci szereg konkursów z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

           Oferta nauczycieli Zakładu Szkoleń Specjalnych CSP, który reprezentowali asp. Beata Krzemień i asp. Artur Komosiński, spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno młodszych, jak i starszych uczestników imprezy. Z możliwości udziału w ćwiczeniach, z zakresu udzielania pierwszej pomocy skorzystało wiele osób. Można było też uzyskać odpowiedzi na zgłaszane z tej problematyki pytania.

           Cieszymy się bardzo, że mogliśmy wesprzeć tak wspaniałą akcję!

Hanna Grochowska

zdj. Mariusz Mazewski ZSS 

Pliki do pobrania

  • 37.59 KB
Powrót na górę strony