Delegacja Ukrainy w Policyjnym Centrum Dowodzenia

Data publikacji 02.03.2012

Centrum Dowodzenia Operacją i Wymiany Informacji odwiedzili przedstawiciele Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy.

Z zadaniami i funkcjami Centrum Dowodzenia Operacją i Wymiany Informacji zapoznał się wczoraj Szef Gabinetu Ministra Spraw Wewnętrznych Ukrainy Leonid Jewgrafow oraz Dyrektor Departamentu Zaopatrzenia Materialnego MSW Ukrainy Pawło Zinow.

Prezentacji ośrodka dokonał Dyrektor Głównego Sztabu Policji KGP insp. Krzysztof Lis i kom. Arkadiusz Waliszewski z GSP KGP.

W spotkaniu, ze strony Centrum Szkolenia Policji, uczestniczyli: Komendant CSP insp. dr Roman Stawicki, Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka oraz Naczelnik Wydziału Prezydialnego mł. insp. Tomasz Piechowicz.

Hanna Grochowska

zdj. Mariusz Mazewski ZSS