Wizyta przedstawicieli policji irańskiej

Data publikacji 09.02.2012

Celem wizyty delegacji antynarkotykowej policji irańskiej jest wymiana doświadczeń w zakresie zwalczania nielegalnego obrotu środkami odurzającymi, substancjami psychotropowymi i prekursorami. Wczoraj goście odwiedzili Zakład Kynologii Policyjnej w Sułkowicach, dziś przebywali w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Program wizyty na dziś, przewidywał spotkanie z Komendantem Centrum Szkolenia Policji insp. dr. Romanem Stawickim, prezentację działalności dydaktycznej szkoły oraz wizytę w Międzynarodowym Centrum Szkoleniowym do Zwalczania Nielegalnych Laboratoriów Narkotykowych.

Delegacji towarzyszyli m.in. Dyrektor Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP mł. insp. Rafał Łysakowski oraz Naczelnik Wydziału Operacji Międzynarodowych CBŚ KGP mł. insp. dr Waldemar Krawczyk.

Hanna Grochowska

zdj. Mariusz Mazewski ZSS