Egzamin zakończony sukcesem

Data publikacji 05.01.2012

O sukcesie mogą mówić słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego „SZP-3/11”, którzy dziś w Centrum Szkolenia Policji przystąpili do egzaminu końcowego.

Po ponad sześciomiesięcznej nauce 136 słuchaczy przystąpiło do testu wiedzy kończącego szkolenie zawodowe podstawowe. Wszyscy otrzymali oceny pozytywne –  średnia arytmetyczna ocen z egzaminu wyniosła 4,57.

W uroczystym podsumowaniu szkolenia uczestniczył Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka oraz kadra dydaktyczno-wychowawcza CSP.

Wyróżniający się w czasie szkolenia słuchacze otrzymali listy gratulacyjne.

Ponadto, sześciu słuchaczom – zwycięzcom III edycji Turnieju Par Patrolowych wręczono dyplomy.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy osiągnięć w nauce, życzymy pomyślności w życiu osobistym, wielu sukcesów w służbie i zapraszamy do CSP na kursy specjalistyczne!

Hanna Grochowska

zdj. Mariusz Mazewski ZSS