Wizyta przedstawicieli Bośni i Hercegowiny w Centrum Szkolenia Policji

Data publikacji 26.08.2011

Centralne Biuro Śledcze KGP wspólnie z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji KGP, w ramach programu pomocowego UE TAIEX, zorganizowało wizytę studyjną trzech przedstawicieli Bośni i Hercegowiny. Dziś, zagraniczni goście odwiedzili Centrum Szkolenia Policji.

Celem przedsięwzięcia jest wymiana doświadczeń w zakresie zwalczania przestępczości narkotykowej.

Stronę Bośni i Hercegowiny reprezentowali: Dyrektor Departamentu Zwalczania Narkotyków w Ministerstwie Bezpieczeństwa, Sekretarz Ministerstwa Finansów i Skarbu oraz Starszy Specjalista w Departamencie Zwalczania Narkotyków w Ministerstwie Bezpieczeństwa.

Po spotkaniu z Zastępcą Komendanta ds. Dydaktycznych mł. insp. Jarosławem Gałuszką i Naczelnikiem Wydziału Prezydialnego mł. insp. Tomaszem Piechowiczem, delegacja udała się do Międzynarodowego Centrum Szkoleniowego do Zwalczania Nielegalnych Laboratoriów Narkotykowych, a następnie obejrzała zaplecze dydaktyczno-sportowe naszej szkoły – halę sportową i Halę Technik Interwencji.

Gościom towarzyszyli przedstawiciele Centralnego Biura Śledczego KGP oraz Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP.

Hanna Grochowska

zdj. Mariusz Mazewski ZSS