„Turniej Par Patrolowych” zakończony!

Data publikacji 20.06.2011

Podczas uroczystego apelu Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji ds. Dydaktycznych mł. insp. Jarosław Gałuszka wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe finalistom Turnieju Par Patrolowych. Turniej zorganizowany został przez policjantów Zakładu Służby Prewencyjnej i Zakładu Interwencji Policyjnych dla słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego SZP – 1/11.

Turnierj składał się 3 etapów: I etap - test wiedzy, II etap - konkurencja strzelecka  i policyjny tor przeszkód oraz III etap – symulacja interwencji policyjnej. Do III etapu zakwalifikowało się 5 najlepszych par spośród 60, które rozpoczęły zmagania w I etapie.

Sędzia główny turnieju mł. insp. Grzegorz Perz po odczytaniu komunikatu oficjalnego ogłosił zwycięzców turnieju. Zostali nimi słuchacze kp. II pl 1:

- post. Radosław Świć;

- post. Artur Wożniak.

Kolejne miejsca zajęli:

2 miejsce, słuchacze kp. I pl.3 post. Michał Kanclerz oraz post. Edyta Kowalik;

3 miejsce, słuchacze kp. I pl.1 post. Marcin Karolczuk i post. Dariusz Dobrogowski.

Gratulujemy zwycięzcom i wyrażamy przekonanie, ze turniej wpisze się w tradycje kolejnych edycji szkoleń zawodowych podstawowych.

Katarzyna Rogalsa ZSP