Data publikacji 10.01.2007

W najbliższą niedzielę już po raz XV zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do wsparcia inicjatywy CSP. Dla chętnych, którzy zechcą razem z policjantami i pracownikami Centrum oddać honorowo krew, zostanie podstawiony ambulans krwiodawczy w niedzielę, przy szkole Nr 8, na Osiedlu Piaski w Legionowie.Serdecznie zachęcamy!

Policjanci CSP od lat aktywnie uczestniczą w Finałach WOŚP. „Gramy” nie tylko w Legionowie, ale również na terenie Warszawy, gdzie odbywają się centralne uroczystości. W najbliższej edycji policjanci CSP będą również uczestniczyli w uroczystościach organizowanych w szkole Nr. 8 przy ul. Zegrzyńskiej. Ale nie tylko. Tym razem postanowiliśmy dać coś więcej – dar osobisty, płynący „prosto od serca”. Będzie to akcja honorowego oddawania krwi dla osób chorych. Słuchacze i kadra będą mieli taką okazję już w czwartek, gdzie na terenie CSP w godzinach 10- 14.00, pod blokiem Nr.48 stanie ambulans nowodworskiej Stacji Krwiodawczej. Do wsparcia naszej inicjatywy zachęcamy również mieszkańców Legionowa. W niedzielę o godzinie 12.00 (do 15.00), na terenie Zespołu Szkół Nr. 8 zostanie podstawiony ambulans dla osób, które zechcą oddać krew razem z nami. Wierzymy, że krew, oddana właśnie teraz, będzie miała magiczną moc uzdrawiania dla osób potrzebujących naszej pomocy.

Bądźcie z nami tego dnia!