Data publikacji 03.02.2011

Ponad 50 dzieci bawiło się na balu karnawałowym zorganizowanym dla dzieci policjantów i pracowników Centrum Szkolenia Policji.

Pod hasłem „Bezpieczne ferie z Mikołajem” grupa dzieci w wieku od 2 do 8 lat przez kilka godzin bawiła się na karnawałowej zabawie, której pomysłodawczynią i główną organizatorką była podkom. Dorota Cyma-Końska Przewodnicząca ZS NSZZ Policjantów CSP.

Dzieci, w przepięknych kolorowych strojach, z ogromnym zaangażowaniem brały udział w przygotowanych dla nich grach i konkursach. Otrzymane od Mikołaja upominki wywołały dużo radości. Dla każdego uczestnika spotkania przewidziano też „słodką niespodziankę”.

Oczywiście impreza nie odbyłaby się bez wyboru Królowej i Króla Balu. Wybór nie był łatwy i jak zawsze w podobnych sytuacjach budził wiele emocji.

Świetne nastroje uczestników spowodowały, że trudno było ogłosić zakończenie zabawy.

Dziękujemy organizatorom za miłe spotkanie i liczymy na kolejne!

Hanna Grochowska

zdj. Dorota Cyma-Końska