Odwiedziliśmy Dom Dziecka

Data publikacji 20.05.2010

Przedstawiciele Samorządu Słuchaczy Centrum Szkolenia Policji odwiedzili wczoraj wychowanków Domu Dziecka im. Ojca Świętego Piusa XI w Chotomowie.

Z inicjatywy Samorządu Słuchaczy CSP dokonano zbiórki, a następnie przekazania artykułów spożywczych dla wychowanków Domu Dziecka w Chotomowie.
W przekazaniu uczestniczył Naczelnik Wydziału Dowodzenia podinsp. Marek Rybka oraz słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego.
  Serdecznie dziękujemy wszystkim słuchaczom! Takie postawy zasługują na wyrazy najwyższego uznania i szacunku.

Hanna Grochowska
                                                                                  Foto Sławomir Stec/SZP-2/10