Pożegnanie SZP-5/09

Data publikacji 29.04.2010

29 kwietnia br., zakończyło się szkolenie zawodowe podstawowe oznaczone symbolem SZP-5/09. Świadectwa absolwentom wręczyła Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji mł. insp. Anna Rosół.

Do egzaminu końcowego przystąpiło 18 osób. Dla wszystkich egzamin zakończył się sukcesem. Oceny z egzaminu końcowego, to 9 ocen bardzo dobrych i 9 dobrych!
  Szczęśliwych słuchaczy pożegnali: Zastępca Komendanta Centrum szkolenia Policji mł. insp. Anna Rosół, Kierownik Zakładu Służby Prewencyjnej mł. insp. Grzegorz Perz, Naczelnik Wydziału Dowodzenia podinsp. Marek Rybka, Zastępca Kierownika ZSP i jednocześnie Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej nadkom. Tomasz Wewiór oraz pozostali członkowie Komisji nadkom. Dariusz Baj i nadkom. Krzysztof Rosłaniec.
  Słuchaczom gratulujemy i życzymy sukcesów!

Hanna Grochowska
                                                                                              Foto Mariusz Mazewski ZTK