Wizyta policjantów z Francji i Niemiec

Data publikacji 27.04.2010

Dziś Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Arkadiusz Brzozowski oraz Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych mł. insp. Anna Rosół powitali w naszej szkole delegację policjantów szkół policyjnych z Francji (Nimes) i Niemiec (Güstrow).

Policjanci przybyli na spotkanie robocze w ramach Projektu Trinationales Polizistenseminar – Centrum Szkolenia Policji.
W rozpoczynającym wizytę spotkaniu gości z Komendantem CSP oraz Zastępcą ds. Dydaktycznych, uczestniczyli również Naczelnik Wydziału Prezydialnego mł. insp. Tomasz Piechowicz i Kierownik Zakładu Szkoleń Specjalnych podinsp. Robert Rodziewicz.
  Przedstawiciele szkół policyjnych z Francji i Niemiec odwiedzili Zakłady Dydaktyczne – Ruchu Drogowego, Interwencji Policyjnych i Zakład Szkoleń Specjalnych.
  W programie spotkania, które potrwa do 29 kwietnia br., zaplanowano też czas na pokaz tresury psów służbowych w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.
  Funkcjonariusze z Francji i Niemiec złożą wizytę w Stołecznym Stanowisku Kierowania Komendy Stołecznej Policji i komisariacie wodnym – Warszawa. Zwiedzą także naszą stolicę.

Hanna Grochowska
Foto Mariusz Mazewski ZTK