Pożegnanie Centrum Szkolenia Policji!

Data publikacji 25.03.2010

Dzisiejszy dzień był ostatnim w Centrum Szkolenia Policji dla 55 uczestników szkolenia zawodowego podstawowego dla policjantów, którzy odbyli służbę kandydacką (SZPPK-6/09).

Po 14 tygodniach nauki do egzaminu kończącego szkolenie przystąpiło 55 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego dla policjantów, którzy odbyli służbę kandydacką.
   Egzamin zakończył się powodzeniem dla 49 osób. Świadectwa ukończenia szkolenia wręczyła słuchaczom mł. insp. Anna Rosół Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych. W uroczystym podsumowaniu kursu uczestniczyli również mł. insp. Grzegorz Perz Kierownik Zakładu Służby Prewencyjnej, podinsp. Grzegorz Winnicki Kierownik Zakładu Interwencji Policyjnych, podinsp. Marek Rybka Naczelnik Wydziału Dowodzenia, podinsp. Dariusz Kaszuba Zastępca Kierownika Zakładu Służby Kryminalnej, a także nauczyciele policyjni podinsp. Edyta Witkowicz ZIP, podkom. Anna Krzywańska WD i mł. asp. Sławomir Klimaszewski ZSP.
   Słuchaczom SZPPK-6/09 gratulujemy wyników egzaminu i zapraszamy na kursy doskonalenia zawodowego!

Hanna Grochowska
                                                                                  Foto Mariusz Mazewski ZTK