Wizyta gości z Niemiec

Data publikacji 23.03.2010

W dniach 16 – 20 marca gościliśmy w naszej szkole policjantów z regionu IPA Egge w Niemczech.

Na zaproszenie sekcji IPA Centrum Szkolenia Policji gościło u nas sześcioro policjantów z regionu IPA Egge w Niemczech.
    W pierwszym dniu pobytu goście zwiedzili naszą szkołę. Obejrzeli nową halę sportową, salę dydaktyczną wyposażoną w środki dydaktyczne do zajęć z pirotechniki, a także Izbę Pamięci.
     W programie wizyty nie mogło zabraknąć zwiedzania Warszawy. Zamek Królewski i Muzeum Powstania Warszawskiego wywarły na naszych kolegach z Niemiec ogromne wrażenie.
      Możliwość zapoznania się ze Stołecznym Stanowiskiem Kierowania pozwoliła naszym gościom uzyskać wiele istotnych informacji na temat organizacji, koordynacji oraz nadzoru działań mających na celu zapewnienie efektywnej pracy jednostek organizacyjnych stołecznej Policji.
      Wizyta była tak udana, że koledzy z Niemiec myślą już o kolejnej.

Hanna Grochowska
                                                                                  Foto Mariusz Mazewski ZTK