Magia Świąt

Data publikacji 18.12.2009

Jak zawsze przed Świętami Bożego Narodzenia spotykamy się w naszych wydziałach by tradycyjnie złożyć sobie życzenia. Kadra kierownicza spotyka się w gronie najbliższych współpracowników naszej szkoły – władz samorządowych i zaprzyjaźnionych służb mundurowych, by podziękować za roczną współpracę i życzyć sobie wszystkiego co dobre w Nowym Roku. Parę dni później odbyła się również wigilia z udziałem słuchaczy.

Tak było w środę. Na opłatkowym spotkaniu które jak zawsze otworzył słowami Pisma Świętego nasz Kapelan ks. płk Kazimierz Krużel, był opłatek i tradycyjne staropolskie potrawy wigilijne. Podobnie było też 21 grudnia br. podczas spotkania wigilijnego Komendanta Centrum Szkolenia Policji z samorządem słuchaczy oraz przedstawicielami poszczególnych grup szkoleniowych CSP. W spotkaniu tym udział wzięli również Zastępca Komendanta CSP mł. insp. Anna Rosół oraz Naczelnik Wydziału Dowodzenia podinsp. Mirosław Rusiecki. Komendant Centrum Szkolenia Policji złożył słuchaczom najserdeczniejsze życzenia radosnych świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku.

W tej przedświątecznej ciepłej atmosferze padło wiele ciepłych życzeń i serdeczności, które zwykli przekazywać sobie ludzie życzliwi. Niech nadchodzące Święta będą niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień w gronie Rodziny, Przyjaciół oraz Bliskich, a każdy dzień Nowego Roku niesie ze sobą dużo radości i pomyślności. I pozostaje nam wszystkim życzyć sobie tylko jednego: oby nasze życzenia nareszcie zaczęły się spełniać!

Anna Galant, rzecznik CSP, PM
Foto Mariusz Mazewski ZTK