Rozstanie z mundurem

Data publikacji 01.12.2009

Komendant CSP podziękował dotychczasowej Naczelnik Wydziału Ochrony Informacji Niejawnych mł. insp. Iwonie Sztangierskiej za 28 letnią służbę w szeregach Policji i trzyletnią pracę na rzecz naszej szkoły.

Pani mł. insp. Iwona Sztangierska do Centrum Szkolenia Policji została przeniesiona służbowo we wrześniu 2006 roku, ze Szkoły Policji w Słupsku. Wcześniej pracowała w jednostce liniowej. Szybko zaskarbiła sobie sympatię wśród kierownictwa i pracowników naszej szkoły. Przemiła, subtelna i wrażliwa osoba o której bez wahania można powiedzieć że posiada w sobie te wszystkie cechy, które czynią z kobiety prawdziwą damę. Wczoraj zakończyła służbę w szeregach Policji. Za 28 lat spędzonych w mundurze a zwłaszcza za te trzy ostatnie, poświęcone Centrum Szkolenia Policji w Legionowie podziękował Pani Iwonie Komendant Centrum insp. Arkadiusz Brzozowski, życząc wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Pełnienie obowiązów na stanowisku Naczelnika Wydziału Ochrony Informacji Niejawnych Komendant CSP powierzył nadkom. Agnieszce Leśniewskiej.

Anna Galant, rzecznik CSP
Foto Mariusz Mazewski ZTK